Pobierz poradnik i dowiedz się
jak uniknąć kosztownych błędów przy sprzedaży.

Pobrane już przez ponad 2000 osób!

Wypełnij formularz,
i odbierz bezpłatny poradnik!

Imię

Typ nieruchomości

Numer telefonu

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celach handlowych i marketingowych przez Północ Biuro Nieruchomości w celu konsultacji dotyczącej sprzedaży/kupna nieruchomości.

Success

Udanej lektury i pomyślnej transakcji!

Error

Przepraszamy, wiadomość nie została wysłana!
Napisz w tej sprawie e-mail do tomasz@agencjakontent.pl

Dowiedz się jakich błędów nie popełniać przy sprzedaży.
Jak prawidłowo wycenić nieruchomość.
Poznaj listę niezbędnych dokumentów do sprzedaży.

Północ biuro nieruchomości Biała Podlaska

Chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość
w Chełmie lub okolicach?

Zrób to z biurem Nr 1
w regionie!

Pomagamy w sprzedaży i wynajmie,
przy uzyskaniu kredytu oraz wycenie nieruchomości.

Co możesz zyskać?

Jeśli szukasz doradcy, który poświęci Ci 100% uwagi i kompleksowo zajmie się Twoją nieruchomością to trafiłeś idealnie!

Nadprogramowy zysk dla klienta

tyle średnio więcej uzyskujesz sprzedając z nami

Średni czas sprzedaży

dni
dotyczy mieszkań do 50 m²

Wartość zrealizowanych transakcji

mln
dane na lipiec 2023

Dlaczego Północ Nieruchomości?

 • Z roku na rok 200% więcej klientów korzysta i poleca nasze usługi.
 • Jesteśmy jednym z TOP 10 oddziałów Północ Nieruchomości w całej Polsce.
 • Rozumiemy jak ważne są nowoczesne narzędzia w promocji Twojej nieruchomości.
 • Zrealizowaliśmy setki transakcji sprzedaży.
 • Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Jesteśmy zespołem pasjonatów lokalnego rynku nieruchomości.

Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań, domów i działek w powiecie chełmskim. Na rynku działamy już 22 lata. Nasze chełmskie biuro Północ znajduje się przy placu Łuczkowskiego. Możliwe, że minęliśmy się już na ulicach naszego miasta.

Nasi klienci to najczęściej osoby, które chciałyby aby sprzedaż przeprowadzona była w bezpieczny, bezstresowy sposób, trwający jak najkrócej, oraz żeby nie musieli radykalnie obniżać ceny. Często nasi klienci szukają agenta, który przejmie wszystkie obowiązki związane ze sprzedażą. A jak to jest w Twoim przypadku?

Porozmawiajmy i sam ocenisz czy nasz model pracy mógłby być dla Ciebie rozwiązaniem. Spotkanie z agentem oraz rozmowa przez telefon jest niezobowiązująca. Pozwoli nam ocenić czy możemy Ci pomóc.

Co sprzedajemy?

Co mówią o nas nasi klienci?

Jan NowakJan Nowak
10:35 29 Jul 23
Wystawiam bardzo pozytywną opinię dla Pani Patrycji Szmagalskiej za świetny kontakt telefoniczny i osobisty oraz bardzo indywidualne podejście dla potrzeb klienta.Szczerze polecam, ponieważ wszelkie niezbędne formalności odnośnie “kwitologii urzędowej” Pani Patrycja ogarnia wzorowo.Ponadto żadne pytania i wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi co jest dużym plusem.
Justyna PreuschoffJustyna Preuschoff
08:44 21 Jul 23
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Patrycją. Najbardziej doceniam indywidualne podejście do klienta oraz pomoc w załatwieniu wszystkich dodatkowych formalności. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Polecam.
Adam TurekAdam Turek
06:28 18 Jul 23
Jestem po zakupie mieszkania z pomocą Pani Patrycji Szmagalskiej. Współpraca przebiegła bardzo szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pani Patrycja zadbała o przygotowanie wszystkich dokumentów i spełnienie formalności. Widać po niej duże doświadczenie, wiedzę i dobre podejście do klienta. Z czystym sumieniem polecam! 🙂
Ania LewczukAnia Lewczuk
08:22 17 Jul 23
Polecam z Całego serca Panią Patrycje! Super Babeczka ! Pomoże doradzi i zrobi wszystko aby klient był zadowolony ! Wszystko sprawnie i szybko ! 💗
Mateusz StańczykMateusz Stańczyk
16:40 10 Jul 23
Serdecznie polecam biuro Północ Nieruchomości, a w szczególności fantastyczną Panią Patrycję Szmagalską. Radosna, sympatyczna, zaraża uśmiechem, a przy tym pełna profesjonalizmu, sumienności i zaangażowania. Przeprowadziła nas przez cały proces zakupu mieszkania od początku do końca. Zakup nieruchomości z pomocą Pani Partycji to była przyjemność. Dziękujemy.
Cyprian LeposińskiCyprian Leposiński
18:44 02 Apr 23
Chciałabym bardzo polecić Panią Patrycję Szmagalską – kupiłem od niej mieszkanie, które miało hipotekę – Pani Patrycja przeprowadziła mnie przez cały proces i czułem się bardzo bezpiecznie, pomimo iż było to moje pierwsze mieszkanie i miałem obawy.Jeszcze raz dziękuje bardzo i z czystym sumieniem mogę polecić Panią!
js_loader
Po co mi w ogóle agent nieruchomości?

Wiele osób podważa zasadność korzystania z agenta nieruchomości. W przypadku dużej części agentów będzie to prawdą. Aczkolwiek jeśli korzystasz z usług doświadczonego i sprawdzonego profesjonalisty, możesz być pewien, że dzięki wykonywaniu swojej pracy codziennie przez lata i szkoleniom, posiada masę doświadczenia, dzięki którym unikniesz kosztownych błędów i dodatkowego stresu. A jako, że nieruchomości są drogie, tyle samo też kosztują błędy 😊
Skorzystaj z pomocy kogoś kto tych błędów już doświadczył i przeprowadzi Cię przez proces sprzedaży „uchą stopą„ !

Jakie usługi świadczymy?

Jako biuro nieruchomości pomagamy w kupnie oraz sprzedaży nieruchomości, wycenie nieruchomości, doradztwie, uzyskaniu kredytu hipotecznego a także w wykonaniu świadectwa energetycznego.

Kiedy płacę za wasze usługi?

W przypadku pośrednictwa w sprzedaży lub kupnie, wynagrodzenie pobieramy za sukces, a więc tylko jeśli znajdziemy kupca gotowego zapłacić zaakceptowaną przez Ciebie cenę, czyli zawsze musimy zapracować na swoją wypłatę 🙂 . Ryzyko i koszty związane z marketingiem, tworzeniem oferty, sesją zdjęciową, dronem w przypadku niezrealizowania usługi są po naszej stronie. 50% wynagrodzenia pobieramy przy umowie przedwstępnej, drugie 50% przy akcie przeniesienia własności.

Ile kosztują wasze usługi ?

Cena usługi zależna jest kilku czynników. Odległości nieruchomości od naszej siedziby, im dalej tym więcej czasu spędzimy na dojazdach oraz wydatkach na paliwo. Kolejnym czynnikiem jest cena jaką zamierzamy uzyskać przy sprzedaży – im wyższa cena tym dłuższy czas sprzedaży oraz większy budżet wydany na marketing. Ostatnim kluczowym czynnikiem jest typ nieruchomości oraz jej atrakcyjność na rynku. Im bardziej atrakcyjna, tym sprzedaż trwa krócej. Nietypowa nieruchomość dłużej czeka na swojego adoratora 🙂 Nasza prowizja zazwyczaj waha się w przedziale 2-5% wartości nieruchomości netto.

Jakiego rodzaju nieruchomościami się zajmujemy?

Zajmujemy się wszystkimi typami nieruchomości. Chętnie poprowadzimy kampanię sprzedaży obiektu handlowego jak również mieszkania typu M1. Podobnie w przypadku zleceń nieruchomości do wynajęcia – z zaangażowaniem znajdziemy najemcę zarówno na lokal usługowy jak i lokatora na mieszkanie. Z przyjemnością zajmiemy się zleceniami dotyczącymi domów, gruntów, czy magazynów.

Jak zgłosić nieruchomość do sprzedaży lub do wynajęcia?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub przyjedziesz do naszego biura. Chętnie zapoznamy się również z tematyką zlecenia drogą emailową. Możemy wszystkie szczegóły omówić zarówno telefonicznie jak również przez np. komunikator messanger, whatsapp.

Czy można umówić się od razu na nieruchomości?

Oczywiście tak! Rozumiemy jak cenny jest dla wszystkich czas. Czas i jak najlepsza obsługa klienta jest dla nas priorytetem. Dlatego jeśli chcesz zgłosić nam nieruchomość do sprzedaży lub do wynajęcia – możemy od razu spotkać się na miejscu. Podobnie w przypadku chęci obejrzenia nieruchomości, które oferujemy. Jednak zlecenia polegające na weryfikacji dokumentacji nieruchomości i innych usług związanych przede wszystkim na pracy z dokumentacją zapraszamy do naszego biura. 

Przebywam za granicą czy muszę być osobiście żeby zgłosić nieruchomość?

Jeśli sytuacja nie pozwali nam się od razu spotkać w momencie zgłoszenia nieruchomości, nic nie szkodzi! Możemy przyjąć zlecenie, a w późniejszym etapie zorganizujemy spotkanie lub inną formę reprezentacji – pełnomocnictwo.

Mieszkam za granicą czy muszę być osobiście żeby sprzedać nieruchomość?

Jest możliwość żeby nie przyjeżdżać osobiście na sprzedaż nieruchomości lub na wynajem nieruchomości. Możesz nam przesłać kurierem klucze, dokumenty, upoważnienie, a podstawowe informacje przekazać elektronicznie poprzez email.

Jakie czynności wykonujemy przy sprzedaży nieruchomości?

Zakres czynności wykonywany przez biuro nieruchomości jest każdorazowo uzgadniany z klientem zgłaszającym nieruchomość, ponieważ nieco inaczej wygląda obsługa sprzedaży mieszkania, działki czy nieruchomości komercyjnej np. kamienicy.

Dla najczęściej zgłaszanych do sprzedaży nieruchomości – mieszkań usługa pośrednictwa zawiera między innymi:

 • spotkanie w biurze lub na od razu na nieruchomości
 • oględziny nieruchomości
 • wstępna weryfikacja stanu prawnego
 • określenie realnej do uzyskania ceny sprzedaży
 • omówienie strategii marketingowej – oferowania nieruchomości
 • przygotowanie nieruchomości do zdjęć, nagrań video, ujęć z drona
 • przygotowanie reklamy
 • przygotowanie dokumentacji do sprzedaży
 • prezentacja nieruchomości zainteresowanym klientom
 • uczestnictwo w negocjacjach, organizowanie spotkań, uzgodnienia
 • przygotowanie umowy przedwstępnej, rezerwacja nieruchomości
 • pomoc w kredytach hipotecznych
 • umówienie notariusza z omówienie najważniejszych postanowień
 • uczestnictwo przy odczytaniu aktu notarialnego
 • rozliczenia finansowe, uruchomienie kredytu
 • przekazanie nieruchomości
 • przepisanie liczników, zgłoszenia w urzędach, administracji spółdzielni / wspólnoty
Czy skupujecie nieruchomości?

Tak, oferujemy skup nieruchomości. Usługa skierowana jest głównie do osób, które mają potrzebę szybkiej sprzedaży, ponieważ decyzję podejmujemy niemal natychmiast (na miejscu), a zapłatę za nieruchomość otrzymujesz w dniu zawarcia notarialnego aktu sprzedaży gotówką lub przelewem (od ręki). Skupujemy nieruchomości zadłużone, zamieszkałe, z zagrożeniami komorniczymi oraz z wadami prawnymi. Skupujemy działki, mieszkania, domy oraz udziały w tych nieruchomościach.

Czy potrzebuję certyfikat energetyczny?

Od 28.04.2023 roku ze względu regulacje unijne certyfikat energetyczny jest konieczny przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. Należy go sporządzić przed planowaną datą sprzedaży lub wynajmu i dołączyć odpowiednio do umowy sprzedaży / wynajmu. Nabywca lub najemca nie mogą zrzec się prawa do otrzymania dokumentu. Brak przekazania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku jest zagrożone karą grzywny. Świadectwo charakterystyki energetycznej nie jest wymagane, jeśli nieruchomość wykorzystywana jest na własny użytek.

Jako biuro wykonujemy certyfikaty energetyczne dla klientów.

Copyright © 2023. All Right Reserved.